ferie zimowe

Ferie zimowe czas start !

No i doczekaliśmy się ! Nadszedł czas kiedy górzyste krajobrazy spowiła śnieżna zimowa aura. Letnie oraz jesienne klimaty stanęły odłogiem a tymczasem mamy okazję aby zachwycić się zupełnie innym widokiem którego przecież tak wielu z was uwielbia. To właśnie w tym niezwykłym okresie mamy okazję zaczerpnąć świeżego zimowego powietrza oraz skorzystać z wielu atrakcji takich jak stoki narciarskie, lodowiska, przejażdżki konne i wiele wiele więcej. Coraz większą popularność zyskują takie sporty jak saneczkarstwo oraz jazdy konne. Nie zapominajmy również o tych najmłodszych którzy zafascynowani skokami narciarskimi decydują się na samodzielne amatorskie skoki czerpiąc z tego jak najwięcej radości i możliwości poznawania nowych ludzi.

 

Ferie Krynica Zdrój

 

A może masz już dość ciągłego szukania wolnego miejsca parkingowego oraz noclegu w Zakopanem lub w innych miastach ? Jeżeli tak to Krynica Zdrój będzie najlepszym rozwiązaniem. Panująca tam atmosfera wcale nie odbiega od tej którą możemy spotkać w znanym już mieście jakim jest Zakopane. Częstym widokiem są konne sanie na drogach, dźwięk dzwoneczków oraz widok stoków narciarskich praktycznie na każdym wzniesieniu. Dla miłośników jak i amatorów jazdy na łyżwach czeka duże kryte lodowisko jak i wiele otwartych obiektów.

Nie zapomnij o noclegu !

 

Wielu z nas planując odpoczynek w górach zapomina o wcześniejszej rezerwacji miejsc w różnego rodzaju hotelach, pensjonatach lub innych prywatnych placówkach. Należy pamiętać że tego typu obiekty zazwyczaj zarezerwowane są z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem dlatego nie zwlekaj do ostatniej chwili. Krynica Zdrój jest miastem w którym można spotkać wiele komfortowych miejsc przystosowanych dla osób starszych jak i dzieci. Nie czekaj i spraw sobie i całej rodzinie doskonałe ferie pełne ekscytujących wrażeń i niezapomnianych chwil.

Życzymy wszystkim udanych ferii zimowych!